לשתף פעולה עם התודעה שלנו

 

השיתוף פעולה החשוב ביות שנעשה הוא שיתוף פעולה עם התודעה. אם תדעו לעשות זאת תזכו להצלחה בהגשמת המטרה שהצבת לך.

חשוב להכיר 4 עובדות על התודעה האנושית.

  • התודעה שלנו עושה בדיוק את מה שהיא חושבת שאנחנו רוצים והיא חותרת להגשים את משאלות הלב שלנו על פי "הבנתה"
  • התודעה שלנו מושפעת מהמילים שאנו אומרים לעצמנו ומהתמונות שאנו מציירים לעצמנו בדמיון
  • התודעה שלנו תעשה הכל על מנת להתקרב לעונג ולהתרחק מכאב.
  • התודעה שלנו נמשכת אל הידוע והמוכר

כתוצאה מכך , אם אנחנו אומרים לעצמנו שהעבודה הורגת אותנו , התודעה תפעל על מנת להימנע מעבודה. אם נתחנן לשבוע ללא עבודה סביר שנמצא את עצמנו חולים. כאשר אין תאום עם התודעה אנו עשויים לקבל את התוצאות ההפוכות ממה שאנו מבאמת רוצים. אם רוצים לצלוח משימות רוויות כאב וסבל עליך לשכנע ולדבר אל עצמך באהבה לכאב ולסבל. האדם צריך להגדיר , לתכנת את עצמו , מה מוגד ככאב וסבל ומה מוגדר עונג. לא נוכל להילחם במנגנון התודעה שנמנע מסבל , אבל אנחנו נוכל להגדיר עונג מהו וסבל מה הוא. לחבק את הכאב והסבל על מנת לשכנע את התודעה שזה מה שאנחנו רוצים.

רוב האנשים בעולם נמנעים מדיבור מול קהל. הסיבה לכך היא ניסיון מר שהיה להם בעבר , בגיל צעיר , עקב מבוכה שנגרמה להם עקב ניסיון שכזה ונשמרה בתודעה כפעולה שמסבה כאב. על מנת להימנע מהכאב התודעה משדרת חרדה.

התודעה מגיבה לשני דברים בלבד – לתמונות בראשך ולמילים שאתה אומר לעצמך. נסו להגיד לימון ולחשוב על לימון ותראו איך הגוף מגיב כאילו כרגע נגסתם בלימון .

בראשית אתה מגדיר את האמונות שלך ולאחר מכן האמונות שלך מגדירות אותך. אל תאמין שאתה ממוצע גם אתה אכן כזה כרגע , אם בכוונתך להצטיין.

הפוטנציאל שלך גדל ביחס ישר לתפסיה והאמונה שלך בנוגע ליכולת שלך.

דוגמא מאלפת הא ריצת המייל של בניסטר  ריצת מייל  בפחות מארבע דקות נחשבה לבלתי אפשרית . שנה לאחר שבניסטר, שהאמין בעצמו למרות מה שנאמר לו, הצליח לעשות זאת , 56 אתלטים נוספים הצליחו גם הם.

זכרו את ארבעת העקרונות

  • אמרו בפירוט לתודעה מה אתם רוצים להשיג ותהיו מדויקים
  • קשרו עונג גדול לפעולות הנדרשות לכך ונתקו כל תפיסה של כאב בנוגע לכך
  • שנו את התמונה שיש לכם בראש ואת המילים שאתם משתמשים בהם ככאשר אתם מהרהרים במטרה
  • הפכו את הרצוי למוכר ואת המצוי ללא מוכר . יצרו לעצמכם מציאות אלתרנטיבית שמקייימתאת המטרה הנכספת

חווטו מחדש את המוח , תכנתו אותו מחדש להצלחה . שנו את הרגלי החשיבה שלכם ואת התפיסות שמעכבות אתכם כדי לאמץ חדשות , המתימות למציאות שאתם רוצים לחוות.

שתף עמוד זה Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email

עוד בנושא

השארת תגובה

תוכלו להשתמש בתגים הבאים : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>